Verkocht
Algemeen
Adres: | Van der Helmstraat 319 Rotterdam |
Referentie: | archief light |
Vraagprijs: | Verkocht |
Type: | Appartement |
Beschikbaar vanaf: | In overleg |
Totale woonoppervlakte: | 75 m² |
Type constructie: | Traditioneel |
Bouwjaar: | 1966 |
Inhoud: | 230 m³ |
Bouwlagen: | 1 |
Op verdieping: | 3 |
Gebouwgebonden buitenruimte: | 10 m² |
Externe Bergruimte : | 7 m² |
Algemene staat: | Normaal |
VVE kenmerken: | Inschrijving Kamer van koophandel VvE vergadert minimaal 1 keer per jaar Periodieke bijdrage Reservefonds/reservefondsen Meer Jaren Onderhoudsplan opgesteld (MJOP) Collectieve Opstalverzekering |
VVE kenmerken: | € 221/maand |
Indeling
Kamers: | 3 |
Slaapkamers: | 2 |
Badkamers: | 1 |
WC: | 1 |
Woonkamer: | 19,90 m² - Woonkamer |
Keuken: | 6,60 m² - Dichte keuken, Ingericht met inbouwapparatuur |
Kelder: | 7 m² |
Comfort
Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Raamwerk: | Kunststof, Hout |
Dak: | Plat dak met bitumineuze dakbedekking |
Beglazing: | Dubbel |
Verwarming: | Blokverwarming |
Verwarmd water: | Elektrische boiler eigendom |
Kadastrale gegevens
Kad. gemeente: | Kralingen |
Indexnummer: | A33 |
Certificaat Nr.: | 498904313 |
EnergyClass: | C |
Geldig tot: | 5-8-2032 |
Leuk 3 (voorheen 4) kamer appartement op de 3e verdieping, met twee balkons, gelegen in de wijk 'Het Lage Land'.
Let op de genoemde prijs betreft een bieden vanaf prijs!
Dit leuke 3 (voorheen 4) kamer appartement op de 3e verdieping, met twee balkons (Oost en West), gelegen in de geliefde wijk 'Het Lage Land' staat nu te koop.
Woonomgeving:
De gemoedelijke, kindvriendelijke, jaren 60 wijk ‘Het Lage Land’, is een zeer groene en ruim opgezette wijk. Scholen, recreatie, sportfaciliteiten en winkelcentra zijn allemaal in de directe nabijheid. Op vrijdag kunt u gezellig de markt afstruinen op het winkelcentrum Lage Land. Zin om lekker te shoppen? Dan kunt u de fiets pakken en een bezoekje brengen aan het grote winkelcentrum ‘Alexandrium Shopping Mall’ of het centrum van Rotterdam. Behoefte aan een lekkere wandeling? Dan is het grootste recreatie gebied van Rotterdam, het Kralingse Bos/plas voor u op loopafstand! Het Kralingse Bos is de ideale plek om te wandelen & te sporten (zeilen, zwemmen, hardlopen, golfen & bootcamp). Het Lage Land is daarnaast op fietsafstand van de Erasmus Universiteit en is zeer centraal gelegen ten opzichte van openbaar vervoer. De bus, metro en trein zijn allemaal op loop-/fietsafstand. Door het uitstekende openbaar vervoer en belangrijke uitvalswegen in de omgeving (A16 en A20) liggen ook gemeenten als Den Haag, Delft en Utrecht binnen handbereik.
Indeling:
Begane grond:
Gerenoveerde entree met brievenbussen, toegang tot de bergingen, trappenhuis en lift.
3e etage:
Entree, hal voorzien van keurige laminaatvloer die terug te vinden is in het grootste gedeelte van het appartement. Via de hal heeft u toegang tot de woonkamer, keuken en slaapkamers. Ook bevindt zich hier de toiletruimte. De toiletruime is geheel betegeld en is voorzien van een fonteintje. De woonkamer van 5.40 x 3.68 heeft veel lichtinval en beschikt over kunststof kozijnen, dubbelglas en een vaste kast. De woonkamer heeft toegang tot de eetkamer (voorheen 3e slaapkamer) van 5,40 x 2.05 welke toegang biedt tot het balkon aan de achterzijde met een ligging op het Westen, waar u uit uw werk nog de laatste zonnestraaltjes mee kan pakken! De dichte keuken van 2.75 x 2.40 in dubbele rechte opstelling heeft veel kastruimte en is voorzien van diverse apparatuur zoals; keramische kookplaat, afzuigkap, combi-/oven magnetron, koel-/vriescombinatie en vaatwasser (Siemens). De keuken biedt toegang tot het 2e balkon aan de voorzijde van de woning, welke is gelegen op het Oosten.
Mooie plek om 's ochtends te genieten van uw eerste kopje koffie. Daarnaast is ook de volledig betegelde badkamer vanuit de keuken te bereiken, welke voorzien is van een instapdouche en wastafelmeubel met spiegel. Tevens bevindt zich hier ook de aansluiting voor de wasmachine en droger.
De woning beschikt over 2 slaapkamers. Slaapkamer 1 (4.14 x 2.58) is de hoofdslaapkamer welke aan de voorzijde is gelegen en voorzien is van een kunststof kozijn met dubbelglas. Slaapkamer 2 (4.90 x 2.02) is gelegen aan de achterzijde en kan tevens gebruikt worden als kantoor of walk-in-closet.
Algemeen:
- Actieve Vereniging van Eigenaars; bijdrage €283,54 per maand, inclusief voorschot stookkosten.
- Voorzien van diverse kunststof kozijnen met dubbele beglazing
- Beschikt over 2 balkons gelegen op het Oosten en Westen
- De woning beschikt over 2 elektrisch bedienbare zonneschermen voor de woonkamer en het balkon
- Gelegen op eigen grond
- Woning valt onder de NHG-norm
- Oplevering in overleg
- Bieden vanaf prijs: € 225.000,- k.k.