Woonopp.
122 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Tuin
Ja
Garage
Ja

Algemeen

Adres:Erasmustuin 9
Capelle aan den IJssel
Referentie:Matthijs
Vraagprijs:€ 535.000 k.k.
Type:Eengezinswoning
Beschikbaar vanaf:In overleg
Ligging:In woonwijk, Aan rustige weg, Aan water
Perceeloppervlakte:190 m²
Totale woonoppervlakte:122 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:1984
Inhoud:514 m³
Bouwlagen:3
Overige inpandige ruimte:25 m²
Externe Bergruimte :3 m²
Algemene staat:Normaal

Indeling

Kamers:4
Slaapkamers:3
Badkamers:1
WC:2
Woonkamer:37 m², Doorzonkamer
Keuken:7 m², Open keuken, Ingericht met inbouwapparatuur
Tuin:Ja
Tuin breedte:10 m
Tuin diepte:8 m
Tuin oriëntatie:Zuid-West
Tuin kwaliteit:Normaal
Garage:1 (1 plaats)
Garage Oppervlakte:15 m²
Garage Types:Aangebouwd steen
Parking:1
Parking Types:Op eigen terrein

Comfort

Snelweg:Ja - op 2000 m tot 3000 m
Treinstation:Ja - op 500 m tot 1000 m
Bushalte:Ja - op minder dan 500 m
Metrohalte:Ja - op 500 m tot 1000 m
Winkel:Ja - op 500 m tot 1000 m
School:Ja - op 500 m tot 1000 m
Kinderopvang:Ja - op 500 m tot 1000 m
Ontspanning:Ja - op 500 m tot 1000 m
Restaurant:Ja - op 500 m tot 1000 m
Raamwerk:Hout, Aluminium
Dak:Zadeldak
Beglazing:Dubbel
Verwarming:Stadsverwarming, Vloerverw. gedeeltelijk
Verwarmd water:Collectief
Isolatie:Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie
Mech. ventilatie :Ja
Rookdetector:Ja

Kadastrale gegevens

Kad. gemeente:Capelle aan den IJssel
Oppervlakte:190 m²
Certificaat Nr.:448564762
EnergyClass:B
Geldig tot:6-2-2036

Ruime en lichte 2-onder-1-kap woning met parkeerplaats, garage, 3 slaapkamers, en zonnige tuin op het zuidwesten direct aan het water

Op zoek naar een 2-onder-1- kapwoning met garage en gelegen op een toplocatie aan het water?
Dan is deze ruime 2-onder-1-kapwoning precies wat u zoekt! Met een eigen parkeerplaats én garage, een heerlijke tuingerichte woonkamer met grote aluminium raampartijen en open haard, én drie volwaardige slaapkamers, biedt deze woning volop comfort. De zonnige achtertuin op het zuidwesten grenst direct aan het water en staat garant voor veel zonuren, privacy en een prachtig vrij uitzicht.

Woonomgeving:
De wijk Schollevaar is gebouwd in de jaren 70/80. Het is een zeer waterrijke en groene wijk. Scholen, recreatie, sportfaciliteiten en winkelcentra zijn allemaal in de directe nabijheid. Zo kunt u overdekt winkelen in het winkelcentrum Scholver, waar u terecht kunt voor de dagelijks boodschappen.
Behoefte aan een lekkere wandeling? Dan is het groene hart van Capelle aan den IJssel, het Schollebos, voor u op loopafstand! Het Schollebos is de ideale plek om te wandelen & te sporten (Rugby, Cricket club & Golfclub zijn allemaal aanwezig). De wijk Schollevaar is qua openbaar vervoer goed gelegen door het NS treinstation “Capelle Schollevaar. Zo bent u binnen 15 minuten op Rotterdam centraal of Gouda station. Daarnaast zijn bushaltes op loop-/fietsafstand te bereiken. Aan de noordzijde van de wijk bevindt zich een verbinding naar de rijksweg A20, waardoor de wijk goed bereikbaar is.

Indeling:
Voortuin:
Via de verzorgde voortuin bereikt u de entree van de woning. Hier bevindt zich tevens een praktische berging, ideaal voor fietsen of tuingereedschap. Daarnaast beschikt de woning over een garage én een extra berging aan de zijkant. Deze laatste berging is bereikbaar via de achtertuin.

Begane grond:
Entree, ruime hal met meterkast. Modern betegeld toilet met wandcloset en fonteintje. Vanuit de hal is de trap naar boven en biedt deze toegang tot de woonkamer.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de complete keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat met afzuigschouw, koelkast, vriezer, vaatwasser, oven, magnetron en volop kastruimte.
De ruime, tuingerichte woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote aluminium raampartijen. De open haard zorgt voor extra sfeer en de trapkast biedt handige bergruimte. Via de aluminium schuifpuien in zowel de woon- als eetkamer loopt u zo de achtertuin in.
De achtertuin ligt op het zuidwesten, direct aan het water. Hier geniet u van veel zon, privacy en een mooi vrij uitzicht. Een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig te borrelen met vrienden en familie. De extra berging naast de woning is ook vanuit de tuin bereikbaar.

Eerste verdieping:
De overloop met vaste kast geeft toegang tot twee ruime slaapkamers, de badkamer en de trap naar de tweede verdieping.
De moderne, volledig betegelde badkamer (2021) is uitgerust met een inloopdouche (met regen- en handdouche), een breed wastafelmeubel met spiegel, een tweede wandcloset en een praktische handdoekenkast.
Beide slaapkamers zijn goed van formaat, gelegen aan de voor- en achterzijde van de woning en voorzien van vaste kastenwanden.

Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping komt u op de overloop met knieschotten voor extra bergruimte, toegang tot de derde slaapkamer en is aan de achterzijde een dakkapel geplaatst voor meer gebruiksoppervlakte wonen. Ook deze kamer is heerlijk licht dankzij de raampartijen en biedt volop praktische opbergruimte achter de knieschotten. Ideaal als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Eventueel is deze kamer ook op te delen in twee slaapkamers, waardoor er vier slaapkamers ontstaan.

Algemeen
* Gelegen op eigen grond.
* Eigen parkeerplaats én garage.
* Energielabel B.
* Verwarming en warm water via stadsverwarming.
* Elektrisch bedienbaar zonnescherm aan de achterzijde.
* Voorzien van vloerverwarming op de begane grond.
* Dakkapel aan de achterzijde.
* Voor maatvoering zie de plattegronden.
* Oplevering in overleg.

Capelle aan den IJssel
Erasmustuin 9

€ 535.000 k.k.


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Capelle aan den IJssel
Erasmustuin 9

€ 535.000 k.k.