€ 350.000 k.k.
Algemeen
| Adres: | Maria Danneels erf 15 Capelle aan den IJssel |
| Referentie: | Marco |
| Vraagprijs: | € 350.000 k.k. |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In woonwijk, Aan rustige weg |
| Totale woonoppervlakte: | 113 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1980 |
| Inhoud: | 370 m³ |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 1 |
| Externe Bergruimte : | 5 m² |
| Algemene staat: | Normaal |
| VVE kenmerken: | Inschrijving Kamer van koophandel VvE vergadert minimaal 1 keer per jaar Periodieke bijdrage Reservefonds/reservefondsen Meer Jaren Onderhoudsplan opgesteld (MJOP) Collectieve Opstalverzekering |
| VVE kenmerken: | € 251/maand |
Indeling
| Kamers: | 4 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | 18 m², Open keuken, Ingericht met inbouwapparatuur |
| Terras: | 45 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Op afgesloten terrein |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Kunststof |
| Dak: | Plat dak met bitumineuze dakbedekking |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Stadsverwarming |
| Verwarmd water: | Collectief |
| Parlofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Kad. gemeente: | Capelle aan den IJssel, Capelle aan den IJsssel |
| Indexnummer: | A1, A32 |
| Certificaat Nr.: | 919396744 |
| EnergyClass: | B |
| Geldig tot: | 25-12-2030 |
| WOZ waarde: | € 356.000,00 |
| Waardepeildatum: | 1-1-2025 |
Brochure
Ruime 4- (voorheen 5) kamer woning op 1e etage met riant terras van 45 m² en een berging en overdekte parkeerplaats op begane grond.
Wonen in het groene en levendige Schollevaar, ruimte, comfort én een heerlijk zonneterras!
Op een uitstekende locatie in de populaire wijk Schollevaar in Capelle aan den IJssel bevindt zich dit zeer royale 4-kamerappartement (voorheen 5 kamers) van 113 m² op de eerste verdieping. Een woning die uitblinkt in ruimte, licht en comfort, met als absolute eyecatcher het riante (45 m²) zonnige terras waar u optimaal kunt genieten van lange dagen buiten.
Woonomgeving:
De wijk Schollevaar staat bekend om haar groene karakter en uitstekende voorzieningen. Op korte afstand vindt u scholen, winkels, openbaar vervoer (trein en bus) en belangrijke uitvalswegen richting onder andere Rotterdam. Hier woont u rustig, maar toch centraal.
Indeling:
Onder het afgesloten portiek met bellentableau en brievenbussen bereikt u het appartement op de eerste verdieping via de trap.
Bij binnenkomst treft u een ruime hal met toilet en meterkast. De lichte en royale woonkamer biedt direct toegang tot het grote zonneterras, een perfecte plek voor ontspanning of gezellige momenten met familie en vrienden.
De ruime keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder koel/vrieskast, oven, magnetron, kookplaat, heet water kraan, vaatwasser en volop kastruimte, ideaal voor kookliefhebbers en grotere huishoudens.
Het appartement beschikt over een tussenhal met bergkast en drie goed bemeten slaapkamers.
De extra grote eerste slaapkamer (voorheen twee kamers) met toegang tot het terras,
de tweede slaapkamer van ca. 20 m² heeft een wastafel, de derde slaapkamer/studiekamer eveneens met toegang tot het terras
Badkamer uit ca. 2021 is voorzien van een ligbad, wastafel, tweede toilet en geheel opnieuw betegeld.
Algemeen :
* Gelegen op eigen grond.
* Actieve en gezonde VvE.
* Eigen parkeerplaats op de begane grond.
* Verwarming en warmwater d.m.v. stadsverwarming.
* Berging in de onderbouw.
* Volledig voorzien van dubbele beglazing in kunststof kozijnen.
* Groot zonnig terras.
* Voor de afmetingen verwijzen wij naar de plattegrond.
Kortom, een verrassend ruim en comfortabel appartement op een fijne locatie, waar u direct kunt genieten van ruimte, licht en buitenleven. Een bezichtiging is absoluut de moeite waard!