€ 289.500 k.k.
Algemeen
| Adres: | Rivium 1e straat 69-K Capelle aan den IJssel |
| Referentie: | Matthijs |
| Vraagprijs: | € 289.500 k.k. |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Vrij uitzicht, In woonwijk, Aan drukke weg, Voorstad |
| Totale woonoppervlakte: | 39 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1991 |
| Inhoud: | 117 m³ |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 9 |
| Algemene staat: | Direct te aanvaarden |
| VVE kenmerken: | Inschrijving Kamer van koophandel VvE vergadert minimaal 1 keer per jaar Periodieke bijdrage Reservefonds/reservefondsen Meer Jaren Onderhoudsplan opgesteld (MJOP) Collectieve Opstalverzekering |
| VVE kenmerken: | € 177/maand |
Indeling
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met inbouwapparatuur |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Op eigen terrein |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Kunststof |
| Dak: | Plat dak met bitumineuze dakbedekking |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Kad. gemeente: | Capelle aan den IJssel |
| Indexnummer: | A78 |
| EnergyClass: | A |
| Geldig tot: | 30-11-2031 |
Brochure
Energiezuinig en instapklare studio met energielabel A, moderne keuken en badkamer en uitzicht op de skyline van Rotterdam.
Instapklare, energiezuinige en volledig gemeubileerde studio in de Rive Tower met een van de mooiste uitzichten op de skyline van Rotterdam en eigen parkeerplaats!
Wonen in een gebied in ontwikkeling.
De Rive Tower ligt in het Rivium, een gebied dat de komende jaren transformeert tot een levendige stadswijk met maar liefst 5.500 nieuwe woningen en diverse voorzieningen. Maar ook nu zit u hier al goed:
* Sporten doet u bij o.a. een padelclub en andere sportfaciliteiten.
* Gezellig eten of borrelen bij hotspots zoals Het Zalmhuis en Masha.
* Buurtsupermarkt in Fascinatio op loop- of fietsafstand.
* Grote supermarkten zoals Jumbo, Albert Heijn en Lidl binnen enkele minuten bereikbaar.
Perfecte verbinding met Rotterdam
* Metrostation Kralingse Zoom op slechts 1,6 km.
* Erasmus Universiteit Rotterdam op 2,3 km.
* Centrum van Rotterdam op circa 5 km.
* Directe aansluiting op de A16 en N210.
Extra uniek: de ParkShuttle brengt u razendsnel en volledig automatisch naar de metro. Ideaal voor forenzen!
Indeling:
Begane grond:
Gesloten entree met videobellentableau, vanwaar toegang tot de liftinstallaties, gemeenschappelijke wasserette (via app te gebruiken en ook op de derde verdieping aanwezig)
Negende verdieping:
Deze studio is gelegen op de negende verdieping met een fantastisch uitzicht over de skyline van Rotterdam. Via de entree, komt u in de hal met praktische kasten. Moderne badkamer met wandcloset, inloopdouche (regen- en handdouche) en wastafelmeubel. Dankzij de grote ramen is de studio heerlijk licht en voelt deze ruim aan. Moderne, strakke keuken met inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser en voldoende kastruimte. Slim ingedeeld slaapgedeelte, eenvoudig af te scheiden met een gordijn.
Algemeen:
* Gelegen op eigen grond.
* Maandelijkse VvE bijdrage € 176,59.
* Energielabel A.
* Parkeren op eigen terrein.
* Gezamenlijke warmtepomp op het dak en elke woning heeft een individuele warmtepomp. booster voor warm water en de vloerverwarming.
* Kunststof kozijnen met HR++ glas.
* Volledig gemeubileerd en direct te betrekken.
* Vrij uitzicht op de skyline van Rotterdam.
* Oplevering in overleg.
Zoekt u een moderne, instapklare studio op een toplocatie met uitstekende bereikbaarheid en eigen parkeerplaats? Dan is dit uw kans. Neem snel contact op voor een bezichtiging!