€ 325.000 k.k.
Algemeen
| Adres: | Edmond Hellenraadstraat 125 Rotterdam |
| Referentie: | Matthijs |
| Vraagprijs: | € 325.000 k.k. |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In woonwijk, Aan rustige weg, Bosrijke omgeving |
| Totale woonoppervlakte: | 89 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1967 |
| Inhoud: | 277 m³ |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 1 |
| Gebouwgebonden buitenruimte: | 9 m² |
| Externe Bergruimte : | 9 m² |
| Algemene staat: | Direct te aanvaarden |
| VVE kenmerken: | Inschrijving Kamer van koophandel VvE vergadert minimaal 1 keer per jaar Periodieke bijdrage Reservefonds/reservefondsen Meer Jaren Onderhoudsplan opgesteld (MJOP) Collectieve Opstalverzekering |
| VVE kenmerken: | € 301/maand |
Indeling
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 36 m², Woonkamer |
| Keuken: | 7 m², Dichte keuken, Ingericht met inbouwapparatuur |
| Berging: | 9 m² |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Gestoffeerd: | Gedeeltelijk |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Kunststof |
| Dak: | Plat dak met bitumineuze dakbedekking |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Blokverwarming, Airconditioning |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler eigendom |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Lift: | Ja |
| Zonnewering: | Ja - Buiten |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Kad. gemeente: | Kralingen |
| Indexnummer: | A36 |
| Certificaat Nr.: | 431371829 |
| EnergyClass: | F |
| Geldig tot: | 20-3-2036 |
Brochure
Plattegronden
Zonder klussen te betrekken, instapklaar 3-(voorheen 4) kamer appartement met moderne keuken en badkamer, 2 balkons, berging in de onderbouw en gelegen op eigen grond!
Dit modern en instapklare appartement met twee balkons, 2 slaapkamers, luxe keuken en badkamer (2021) biedt licht en ruimte op een toplocatie. Geniet van rust, bereikbaarheid en het bruisende stadsleven van Rotterdam op fietsafstand.
Woonomgeving:
De gemoedelijke, kindvriendelijke jaren zestig/zeventig wijk ‘Het Lage Land’ is een zeer groene en ruim opgezette wijk. Scholen, recreatie, sportfaciliteiten en winkelcentra zijn in de directe nabijheid. Op vrijdag gezellig naar de markt lopen op het winkelcentrum 'Het Lage land'. Zin om lekker te shoppen? Pak de fiets en breng een bezoek aan het grote winkelcentrum ‘Alexandrium Shopping Mall’ of rij naar het stadscentrum van Rotterdam. Voor een fijne wandeling is er het grootste recreatiegebied van Rotterdam, het Kralingse Bos met de naastgelegen Plas op korte afstand! Het is de ideale plek om te wandelen, te sporten, zoals zeilen, zwemmen, hardlopen en golfen. Ook voor kinderen zijn er diverse speelmogelijkheden. ‘Het Lage Land’ is ook op fietsafstand van de Erasmus Universiteit en is zeer centraal gelegen ten opzichte van Openbaar Vervoer. Bus, metro en trein zijn op loop- of fietsafstand. Door het uitstekende OV en de belangrijke uitvalswegen in de omgeving (A16 en A20) zijn ook gemeenten als Den Haag, Delft en Utrecht vlot te bereiken.
Indeling:
Begane grond:
Moderne en afgesloten entree met brievenbussen. Toegang tot de bergingen, trappenhuis en de lift.
Eerste verdieping:
Entree/hal met meterkast, opbergkasten, garderoberuimte en toegang tot alle vertrekken. Links vanuit de hal bevindt zich de keuken. De moderne keuken (2021) in rechte opstelling is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een afzuigkap, inductiekookplaat, koel-/vriescombinatie, combi oven/magnetron, kokend waterkraan en vaatwasser. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon (gelegen op het Oosten).
De modern betegelde toiletruimte is in 2021 vernieuwd en voorzien van een wandcloset en een fonteintje.
De ruime en moderne badkamer (2021) is volledig betegeld en van alle gemakken voorzien. Zo is de badkamer voorzien van een inloopdouche met regen- en handdouche, een strak vormgegeven wastafel met spiegel, een aansluiting voor de wasmachine, een designradiator en de opstelplaats voor de boiler.
De eerste slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt over een vaste schuifkastenwand.
De vergrote woonkamer (voorheen twee kamers) heeft een moderne en verzorgde uitstraling. Deze ruimte is opvallend licht dankzij de grote raampartijen, wat zorgt voor een aangename en open sfeer. Vanuit de woonkamer is er direct toegang tot het balkon aan de achterzijde. Het balkon aan de achterzijde is gelegen op het zuidwesten met uitzicht op het park. Een heerlijke plek om na werk de laatste zonnestraaltjes mee te pakken. De tweede slaapkamer met vaste kast is gelegen naast de woonkamer en heeft ook toegang tot het balkon.
Algemeen:
* Gelegen op eigen grond.
* Maandelijkse VvE bijdrage € 300,72 (excl. stookkosten).
* Recent voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
* Verwarming door middel van blokverwarming en airconditioning.
* Warm water door middel van elektrische boiler (eigendom).
* Berging op de begane grond.
* Openbaar vervoer, scholen, winkels en Kralingse Bos op loopafstand.
* Voldoende parkeergelegenheid.
* Voor de afmetingen verwijzen wij naar de plattegrond.
* Oplevering in overleg.