€ 375.000 k.k.
Algemeen
| Adres: | Godijn van Dormaalstraat 49 Rotterdam |
| Referentie: | Marco |
| Vraagprijs: | € 375.000 k.k. |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In woonwijk, Bosrijke omgeving |
| Totale woonoppervlakte: | 99 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1967 |
| Inhoud: | 363 m³ |
| Bouwlagen: | 1 |
| Externe Bergruimte : | 8 m² |
| Algemene staat: | Normaal |
| VVE kenmerken: | Inschrijving Kamer van koophandel VvE vergadert minimaal 1 keer per jaar Periodieke bijdrage Reservefonds/reservefondsen Meer Jaren Onderhoudsplan opgesteld (MJOP) Collectieve Opstalverzekering |
| VVE kenmerken: | € 159/maand |
Indeling
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 40 m², Woonkamer |
| Keuken: | 14 m², Dichte keuken, Ingericht met inbouwapparatuur |
| Tuin: | 36 m² |
| Tuin breedte: | 12 m |
| Tuin diepte: | 3 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Kunststof |
| Dak: | Plat dak met bitumineuze dakbedekking |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Blokverwarming |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler eigendom |
| Parlofoon: | Ja |
Kadastrale gegevens
| Kad. gemeente: | Kralingen |
| Indexnummer: | A1 |
| WOZ waarde: | € 334.000,00 |
| Waardepeildatum: | 1-1-2025 |
Brochure
Bijna 100 m² gelijkvloers woonplezier op de begane grond met terras van ca. 36 m². Deze 3- (voorheen 5) kamerwoning is gelegen op eigen grond!
Deze ruime 3- (voorheen 5) kamer hoek-benedenwoning beschikt over een lichte woonkamer, twee slaapkamers, een woonkeuken met diverse apparatuur, een badkamer en een breed terras aan de tuin.
Woonomgeving:
De gemoedelijke, kindvriendelijke, jaren 60 wijk ‘Het Lage Land’, is een zeer groene en ruim opgezette wijk. Scholen, recreatie, sportfaciliteiten en winkelcentra zijn allemaal in de directe nabijheid. Op vrijdag kun je gezellig de markt afstruinen op het winkelcentrum Lage land. Zin om lekker te shoppen? Dan kun je de fiets pakken en een bezoekje brengen aan het grote winkelcentrum ‘Alexandrium Shopping Mall’ of het centrum van Rotterdam. Behoefte aan een lekkere wandeling? Dan is het grootste recreatiegebied van Rotterdam, het Kralingse Bos/plas voor jou op loopafstand! Het Kralingse bos is de ideale plek om te wandelen & te sporten (zeilen, zwemmen, hardlopen, golfen & bootcamp). Het Lage land is daarnaast op fietsafstand van de Erasmus Universiteit en is zeer centraal gelegen ten opzichte van openbaar vervoer. De bus, metro en trein zijn allemaal op loop-/fietsafstand. Door het uitstekende openbaar vervoer en belangrijke uitvalswegen in de omgeving (A16 en A20) liggen ook gemeenten als Den Haag, Delft en Utrecht binnen handbereik.
Indeling:
Begane grond:
Gesloten entree met videobellentableau, brievenbussen en trapopgang en toegang tot de berging.
Begane grond:
Entree, hal met toegang tot alle vertrekken, waaronder een toiletruimte die geheel is betegeld en voorzien is van een duoblok en fonteintje.
De lichte woonkamer van ruim 40 m², valt direct op door de grote raampartijen en de parketvloer. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het eigen betegelde terras aan de gezamenlijke en goed onderhouden tuin.
De woonkeuken is uitgevoerd in een L-vorm opstelling en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel/vriescombinatie, vaatwasser en een natuurstenen aanrechtblad.
Vanuit de keuken heeft u ook toegang tot het terras.
Het appartement beschikt over twee prima slaapkamers. De grote slaapkamer is voorzien van een handige kast met schuifdeuren en tevens ook toegang tot het terras.
De volledig betegelde badkamer is uitgerust met een douchecabine met handdouche en wastafelmeubel met spiegel.
Separaat gangkast met opstelplaats voor de boiler.
Algemeen:
* Woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbelglas.
* Gelegen op eigen grond.
* Maandelijkse VvE bijdrage € 159,08 (excl. stookkosten).
* Verwarming door middel van blokverwarming.
* Warm water door middel van boiler.
* Zelfbewoningsplicht.
* Winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand.
* Kralingse bos op loopafstand.
* Voor de afmetingen verwijzen wij naar de plattegrond.