Woonopp.
101 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Tuin
Ja

Algemeen

Adres:Bermweg 29
Capelle aan den IJssel
Referentie:Matthijs
Vraagprijs:€ 550.000 k.k.
Type:Woning
Beschikbaar vanaf:In overleg
Ligging:In woonwijk, Aan drukke weg
Perceeloppervlakte:455 m²
Totale woonoppervlakte:101 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:1930
Inhoud:292 m³
Bouwlagen:3
Overige inpandige ruimte:31 m²
Externe Bergruimte :15 m²
Algemene staat:Normaal

Indeling

Kamers:4
Slaapkamers:3
Badkamers:1
WC:2
Woonkamer:32 m², Woonkamer
Keuken:12 m², Dichte keuken, Ingericht met inbouwapparatuur
Tuin:225 m²
Tuin oriëntatie:Noord-Oost
Tuin kwaliteit:Aan te leggen

Comfort

Snelweg:Ja - op 2000 m tot 3000 m
Treinstation:Ja - op 3000 m tot 4000 m
Bushalte:Ja - op minder dan 500 m
Metrohalte:Ja - op 500 m tot 1000 m
Winkel:Ja - op minder dan 500 m
School:Ja - op minder dan 500 m
Kinderopvang:Ja - op minder dan 500 m
Ontspanning:Ja - op 500 m tot 1000 m
Restaurant:Ja - op minder dan 500 m
Raamwerk:Hardhout
Dak:Zadeldak
Beglazing:Hoogrendementsglas
Verwarming:CV-ketel
Verwarmd water:CV-Ketel
Isolatie:Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie
Airco:Ja
Rolluiken:Ja
Zonnewering:Ja - Buiten
Mech. ventilatie :Ja
Zonnepanelen:Ja - 4

Kadastrale gegevens

Kad. gemeente:Capelle aan den IJssel
Oppervlakte:455 m²
Certificaat Nr.:635912170
EnergyClass:B
Geldig tot:17-4-2035

Jaren '30 hoekwoning met ruime slaapkamers, oprit voor parkeren van meerdere auto's prima tuin en gelegen op eigen grond!

Stap binnen in deze verassend ruime en sfeervolle woning. Gelegen op een royaal perceel met een verzorgde oprit waar met gemak meerdere auto's kunnen parkeren, geen parkeerstress meer!

Woonomgeving:
De woning is centraal gelegen aan de karakteristieke Bermweg, nabij de gezellige winkelstrip van Schenkel “De Luifel”. In deze wijk zijn verschillende recreatieve mogelijkheden, waaronder het sportpark Schenkel, de vijver en enkele speelplaatsen. Daarnaast is het Schollebos binnen enkele fiets- of wandelminuten bereikbaar, u loopt zó naar het pannenkoekenhuis. Ook winkels, uitvalswegen, openbaar vervoer treft u in de nabijheid.

Indeling:
Begane grond:
Via de zijkant van de woning komt u binnen in de aangebouwde deel van de woning met een hoogte van 3.20 meter. De glazen pui met openslaande deuren zorgen voor fraai lichtinval naar de achtertuin. De aanbouw bestaat uit; toilet (met wandcloset en fonteintje), toegang tot het souterrain van ca. 31m2. Deze heeft een beperkte hoogte van 1,70m (waardoor het niet meetelt voor de gebruiksoppervlakte wonen) en is ingericht als ruime voorraadruimte met de aansluitingen voor wasmachine en droger.
De woonkamer van 7.50 x 4.20 is voorzien van veel licht inval door o.a. door het zijraam. Tevens vindt u hier een sfeervolle houtkachel, de open trap naar de eerste verdieping, plavuizenvloer met vloerverwarming.
De halfopen keuken in L-opstelling is een droom voor iedere kookliefhebber. Compleet met inbouwapparatuur zoals een 5-pits gaskookplaat, oven, magnetron, koelakst, afzuigkap en vaatwasser.
De achtertuin met een ligging op het Noord-oosten. Achterin staat een ruime (gefundeerde) houten berging van ca.16 m2 met een achterom. Het bijgebouw in aanbouw is 16 x 4 m (buitenmaats) en is voorzien van een betonnen fundering op palen met een kelderbak (4.66 x 2.03m) leuk voor een eventueel zwembad. Er staat een stalen constructie op met een goothoogte van 3m en nokhoogte van 4.82m. Er is een mogelijkheid om een doorgang te bouwen vanuit de woning (fundering reeds aanwezig). Het bijgebouw kan voor diverse doeleinden in gebruik genomen worden. Bijvoorbeeld als schuur, kangoeroewoning, bedrijf aan huis of wellicht een bed and breakfast?.

Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot de twee slaapkamers, badkamer en trapopgang naar de tweede verdieping.
De eerste slaapkamer van 5.23 x 4.20 aan de achterzijde heeft een vaste kastenwand, airconditioning en toegang tot het heerlijke terras.
De tweede slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een dakkapel en airconditioning.
De mooie badkamer is in een stijlvolle kleurstelling uitgevoerd met Portugese tegels. Er is een inloopdouche, een ligbad, een wastafel, een wandcloset en een stortkoker (naar het souterrain) voor de was.

Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping kan nog een derde slaapkamer, thuiskantoor of hobbyruimte gecreëerd worden.

Algemeen:
* Woning is gelegen op eigen grond.
* Woning beschikt over 4 zonnepanelen.
* Vloerverwarming in woonkamer en keuken.
* Verwarming en warm water door middel van Cv-ketel.
* Energielabel B.
* Oprit, zij-tuin en achtertuin 225 m2.
* Oplevering in overleg.




Capelle aan den IJssel
Bermweg 29

€ 550.000 k.k.


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Capelle aan den IJssel
Bermweg 29

€ 550.000 k.k.